Forum United Planets of Ogame

Nasze forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

  • Index
  •  » Pomoc
  •  » Kto pomoze biednemu Piotrusiowi (Crow) hehe

#1 2007-08-29 19:07:36

Crow

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 102
Punktów :   

Kto pomoze biednemu Piotrusiowi (Crow) hehe

A wiec tak mam pewien plan do zrealizowania chce w ciagu dwóch tygodni wybudowac satelity na grawitony a dlaczego bo chce zbudowac GS i w czasie roku szkolnego zrobic sobie FS na ponad 300 godzin zeby miec spokój i bede szedł w same eko a do tego potrzebna mi GWIAZDKA ( mało deuteru spali cała flota FS z 8 gali do 1 na 10% bedzie trwał bardzo długoooooooooooooo:D) no i w w zwiazku z tym przyjme kazda ilosc KRYSZTAŁU w miare mozliwosci bede oddawał w metalu
ps. niebuduje juz zadnej floty tylko satelitki i jak bede mógł to GS hehe
kazdy kto cos bedzie chcial wysłąc niech napisze tu wtedy bede widział kto ile wysyłał prosze wysylac na Agnieszke P [8:483:5]
z góry dzieki!!!!!

Ostatnio edytowany przez Crow (2007-08-29 19:10:44)


************************************************************************************
http://img265.imageshack.us/img265/6614/crowhv3.gif
************************************************************************************
Ogame TOP 500 flota TOP 300 UNI 38 / Net-War TOP 1 flota TOP 9 sojusz TOP 1

Offline

 

#2 2007-08-29 22:43:43

malusek007

Członek Z8G

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 126
Punktów :   

Re: Kto pomoze biednemu Piotrusiowi (Crow) hehe

mi juz dziekowales:) ja ci wysylam niemalze wszystkio comi zostaje:) wiesz jak jest:) ale z ta sprzedarza konta to przegioles:)

Offline

 

#3 2007-08-30 08:55:44

River

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 98
Punktów :   

Re: Kto pomoze biednemu Piotrusiowi (Crow) hehe

ja moze wkleje historie budowania grawitonow przez jednego pana... (we FLY mozna sie duzo nauczyc )




"To ja opowiem historie jak przebadałem grawiTony

Bardzo długo to planowałem, co gdzie i jak. Już dawno temu jak zaczęłem kasować pierwsze kolonie i osiedlać się na miejscach 4-6, wiedziałem, że planeta na której będę badał, zostanie mi do końca (prawdopodobnie). A w tym przekonaniu utwierdziłem się jak skolonizowałem planetę ponad 300 pól i temperaturze 71 stopni.
Zbudowałem tam całą niezbędną infrastrukturę: laboratorium 12lv, stocznie 12lv i nanity na 4lv. Żeby zaoszczędzić troche na krysztale postawiłem też kilka lv elektrowni fuzyjnej.
Zanim zaczęłem robić satelity ugadełem się na zezłomowanie ich. Bunkra specjalnie żadnego nie budowałem (tylko po 50 WR i LL). Niecałe 29h od zakliknięcia budowy były gotowe grawitony a po satelitach prawie śladu nie zostało. Budować zacząłem przed wieczorem, żeby skrócić jak najbardziej czas kiedy nie będzie mnie przy kompie. Nie wiem czy to coś dało czy nie, ale w nocy co pewien czas wstawałem i robiłem gwiazdkę przy matce i kolonii na której robiłem satki, przez 29h nie dostałem ani jednego skana.
Złomowanie było połączone z próbami moonowymi. Sowiak leciał w 3 falach do mnie, 2x ok 150 krążków + coś ok 400 krążków (jakby nie wyszedł moona za dwiema pierwszymi, chciałem podstawić dodatkowo do pozostałości satelit troche LM). Kilka minut po kliknięciu grawitonów i po dwóch pierwszych falach, miałem pięknego moona i zostało 1k satelit (ostatnią fale zawróciliśmy).
Kilka dni później resztka satelit posłużyła jako dobra przynęta, i powstało fajne RW.

Co do zastosowania to chyba nic więcej nie dodam.
Jedna GŚ tylko do tanich fsów, a większe ilości do zyskownych wlotów w bunkry."
_________________


Tam gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Offline

 

#4 2007-08-30 16:59:52

Crow

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 102
Punktów :   

Re: Kto pomoze biednemu Piotrusiowi (Crow) hehe

eheh to juz troche za późno bo ja ma juz prawie 4k satek i niezły bunkier P to mogels wczesniej mowic hee
a ze stwierdzeniem "Jedna GŚ tylko do tanich fsów, a większe ilości do zyskownych wlotów w bunkry" to sie zgadzam i ja chce własnie ta jedna gwiadke hehe


************************************************************************************
http://img265.imageshack.us/img265/6614/crowhv3.gif
************************************************************************************
Ogame TOP 500 flota TOP 300 UNI 38 / Net-War TOP 1 flota TOP 9 sojusz TOP 1

Offline

 

#5 2007-09-01 15:58:13

Limak

Administrator

9228855
Skąd: koło Żywca
Zarejestrowany: 2006-12-11
Posty: 142
Punktów :   

Re: Kto pomoze biednemu Piotrusiowi (Crow) hehe

ten sposób juz daawwwwnooo znalem a CROW jak menson znajdzie Ci te saty to nie bedziesz mial bunkra i krychy z zezłomowanych sateli a bez tego ciężko jest postawic 1 GSa


http://img212.imageshack.us/img212/4723/limakku9.gifhttp://img57.imageshack.us/img57/6165/01jf4.jpg
Nr GG: 9228855

The Best RW: U 38 Limak [aFF] vs. Karolll [PB] --> 607% na moonie

Offline

 

#6 2007-09-01 18:54:13

Crow

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 102
Punktów :   

Re: Kto pomoze biednemu Piotrusiowi (Crow) hehe

spkojnie juz mi je dawo znalezli juz nawet na nie dwa razy lecieli


************************************************************************************
http://img265.imageshack.us/img265/6614/crowhv3.gif
************************************************************************************
Ogame TOP 500 flota TOP 300 UNI 38 / Net-War TOP 1 flota TOP 9 sojusz TOP 1

Offline

 
  • Index
  •  » Pomoc
  •  » Kto pomoze biednemu Piotrusiowi (Crow) hehe

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.antalooris.pun.pl www.fairytailgame.pun.pl www.qp.pun.pl www.stomatologia10.pun.pl www.nakacu.pun.pl