Forum United Planets of Ogame

Nasze forum


#1 2007-09-19 20:12:26

malusek007

Członek Z8G

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 126
Punktów :   

malusek007...wasza decyzja

Sojusznicy... niewiem czy mnie lubicie czy nie... dzis postanoilem powiedziec limakowi ze dostalem konto:| dal mi warunek...albo wejde nim do sojuszu albo mnie wywali z Z8G i stane sie wasza farma...powiedzial ze nie bede sie udzielal...a jak wszyscy zauwazylismy to jestem w top 5 na forum a w grze udzielam ise jak moge...jezeli mnie wywalicie to ine bede wam mial tego za zle bo jestescie super i wogole...fajnie sie z wami gralo pisalo i planowalo ataki....nie moge wejsc 2 kontem do sojuszu poniewaz nie mam planet w 8 gali a nie bede usuwal innych...zaraz zaloze ankiete czy mnie wywalacie czy chcecie zebym zostal...pozdrawiam

malusek007...

ps...jakbyscie potrzebowali pomocy to mozecie sie do mnie zrwocic...moja flotka slozy pomoca...choc jak mnie wywalicie to pewnie jej nei bedize po tygodniu:(

Offline

 

#2 2007-09-19 20:39:51

River

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 98
Punktów :   

Re: malusek007...wasza decyzja

no tak...
wymógł sojuszu to chyba 2 planety w 8 gali...
porzucac 2 planety to bez sensu wg mnie

moje zdanie jest takie ze powinienes wstapic do Z8G ale nie musisz miec tych 2 planet w 8 gali...
a jesli nie chcesz wstepowac do sojuszu tym "dobrym kontem" mimo iz nie musisz miec tych planet w 8g no to juz raczej twoja decyzja nie nasza


pzdr


Tam gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Offline

 

#3 2007-09-19 20:41:06

Crow

Moderator

Zarejestrowany: 2007-07-21
Posty: 102
Punktów :   

Re: malusek007...wasza decyzja

ale własciwie malusek jest u nas a to ze ma drugie konto to jego sprawa on na dwoch kontach gra juz kupe czasu i jakos nikt sie nieczepiął wczesniej ja mówi zeby został


************************************************************************************
http://img265.imageshack.us/img265/6614/crowhv3.gif
************************************************************************************
Ogame TOP 500 flota TOP 300 UNI 38 / Net-War TOP 1 flota TOP 9 sojusz TOP 1

Offline

 

#4 2007-09-19 22:03:57

Limak

Administrator

9228855
Skąd: koło Żywca
Zarejestrowany: 2006-12-11
Posty: 142
Punktów :   

Re: malusek007...wasza decyzja

od kont masz to konto ??
1. wielu ludzi znam, znałem co mieli 1 lepsze, 2 gorsze konto i zawsze po 2-3 tyg nie chcialo im sie grac na 2 kontach... i zawsze zostawiali 2 konto i mieli go w du*ie...  nie chce żeby sie to samo tutaj stało... każde konto na ogame to dodatkowe mini. 2h (jeśli jest większa flota na nich)
2. jeśli mozesz to wejdz 2 kontem do naszego soja (tak jak River to napisał "nie musisz mieć 2 planet w 8 gali) ale już uprzedzam, że nic (oprócz handlu) nie bedzie to konto mialo kontaktu z sojuszem bo wątpię żeby ktoś w w 6 gali mial planete, a jak ma to raczej nie bedzie miec moona + telepa więc kontakt z sojusze bedzie ograniczony...  (sojusz opiera się na 8 galaktyce... im wiecej planet masz w 8 gali tym lepiej dla Ciebie i sojuszu)...
3. jeśli chcesz to składaj podanie 2 kontem, ale jak nie chcesz opuścić AoDe to nie miej do mnie później żalu...
4. możesz nie mieć planet w 8 gali, ale mi chodzi o zgranie zespołu... bedziemy toczyć wojny głównie w 8 gali... takie konto nic nie wniesie w rozwój sojuszu, bo co ono by mialo robić ? posyłać sure dla słabszych graczy ? bądźmy poważni... 


to tyczy się wszystkich:
nie sugerujcie się tym że ktoś jest w top 3,4,5,6,7 itp najbardziej udzielających sie graczy... bo niektórzy piszą pierdoły... jest ok 100 RW (nie wiem ile dokładnie bo River wczoraj skasował kilka) czy jak każdy napisze w RW "graty..." itp. itd. etc. to już ma 100 postów (nie mówię że tak nie wolno robić... wolno) ale to że mam xXx postów nic nie znaczy... możecie pisać same pierdoły, nabijać posty, ale to i tak nic nikomu nie da...

decyzje zostawiam dla Ciebie... lecz nie bede czekal wiecznie...



p.s. moze później jeszcze cos dopisze... zobacze.. narazie to tyle


http://img212.imageshack.us/img212/4723/limakku9.gifhttp://img57.imageshack.us/img57/6165/01jf4.jpg
Nr GG: 9228855

The Best RW: U 38 Limak [aFF] vs. Karolll [PB] --> 607% na moonie

Offline

 

#5 2007-09-19 23:21:24

marian

Moderator

Zarejestrowany: 2007-06-25
Posty: 134
Punktów :   

Re: malusek007...wasza decyzja

Jak chcesz grac dwoma kontami na jednym uni? Wydaje mi sie, ze predzej czy pozniej dostaniesz bana za multikonto (na ok. 32 lata:D ).
Ja osobiscie wolalbym grac na tym koncie, na ktorym gram od poczatku, przynajmnije wiem ile pracy trzeba wlozyc zeby osiagnac top, w ktorym sie znajduje pozdrawiam

Offline

 

#6 2007-09-20 14:29:11

River

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 98
Punktów :   

Re: malusek007...wasza decyzja

marian napisał:

Jak chcesz grac dwoma kontami na jednym uni? Wydaje mi sie, ze predzej czy pozniej dostaniesz bana za multikonto (na ok. 32 lata:D ).

da sie!
wystarczy zglosic to Teamowi (ze "braciszek") gra na deugim

ale nie wolno miec rzadnych kontaktow miedzy kontami...

jak bylem we Fly to gracz sowiak grał na 2 konta bo na drugim mial moonowke sojuszu (dzieki niemu mam moona)
mimo ze zglosil został zbanowany bo sam sobie moony robil!


I tu pomysl...
malusek nie dawno powiedzial mi ze nie wie co zrobic z 2 kontem czy jakos tak
moze by zrobic z niego moonmakera sojuszu

wytlumacze co tzn (dla tych Co nie wiedza )


kazdy garcz z sojuszu (ktiry jest wyzej od moonowki) wysyla na konto moonowe raz w tygodniu 3kk meti i 1kk krychy

gracz ktory sie kontem opiekuje buduje za to LMy

i wysyla rowno 1666 na kolege z sojuszu ktory podstawia swoja flote i pach 20% szans...
tak mozna by porobic calemu Z8G conajmniej po 2 moony w 8 gali


oczywiscie pierwszenstwo maja Ci co go jeszcze nie maja


to taki pomysl
wydaje mi sie ze zajebisty


pzdr

edit;// po 3kk mety i 1 kk krychy... Limak


Tam gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Offline

 

#7 2007-09-21 21:25:52

malusek007

Członek Z8G

Zarejestrowany: 2007-07-24
Posty: 126
Punktów :   

Re: malusek007...wasza decyzja

dobra....ale mowcie czy mam zostac czy nie a nie jakies kazania:) nie chce mi ise czytac:)

Offline

 

#8 2007-09-22 09:06:37

River

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 98
Punktów :   

Re: malusek007...wasza decyzja

1 primo : to nie kazania

po 2 primo jakbys przeczytal to bys wiedzial czy masz zostac


Tam gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutograrpg.pun.pl www.shinobiworld-pbf.pun.pl www.ftims09.pun.pl www.muprohibitionservers.pun.pl www.abbeymount.pun.pl