Forum United Planets of Ogame

Nasze forum


#1 2007-08-08 13:56:41

River

Moderator

Zarejestrowany: 2007-08-08
Posty: 98
Punktów :   

DLA NOWYCH!!

Jak was atakuja (planete z monem)

To wysyłac flote TYLKO z misja stacjonuj ... z mona na planete lub z planety na mona.


Jak was atakuja (planete bez moona)

Jak macie blisko inna swoja planete to najlepiej tam wysyłac flote OCZEWIŚCIE TYLKO ze stacjonuj !!!!!

Jezeli jednaak macie mało deu a do kolejnej waszej planety macie daleko .... to wpierw sprawdce czy mozecie wysłąc recki na pz przy tej włsnie planecie ... jak tak TO CZEKACIE !!!! i dosłownie minute lub pół minuty przed atakiem wysyłacie flote na pz z PREDKOSCIA 10%... (dlaczego tak ??) bo agresor mając jedna minute do ataku nie bedzie w stanie opużnic ataku ...

A teraz powiem Wam jak robia ludzie co chca potracić włsnie floty ... czasmi lece na delikwenta z nadzieja ze wysle własnie flote na pz zbyt wczesnie .... i sprawdazm na falandze ... przykładowo czasmi koles wysle flote na pz z 15 minut przed moim dolotem do niego i jego flota wraca 20 min po moim ataku .. wiec spokojnie spowalniem co jakiś czas flote i kontroluje falanga .... jak sie nie zorientuje i nie zawróci to sprawa banalna .... a jak sie zorientuje w połowie drogi do pz tez juz bedzie zapuzno ... bo mam czas na ustawienie opuznienia ... tak samo jest z moniem ostatnio koles wysłął 50 ow z planety na moona z misja transportuj kilkadziecią minut przedemną ...... opuzniałm chyba z 30 razy co minutke ... i pan sie zdziwił jak zobaczył ze on wraca z mona na planete a 2 sekundy po nim ja bede z ciastkiem i kawa ...


I PAMIETAJCIE KAZDA INNA MISJA NIZ STACJONUJ JAK JA ZAWRÓCICIE TO JEST WIDOCZNA NA FALANDZE ... dlatego zawsze podczas ataku stacjonuj ... i to najlepiej na 10%


Tam gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gadulstwo.pun.pl www.paczka.pun.pl www.uwmmibm.pun.pl www.zsz1.pun.pl www.asking-alexandria.pun.pl